Apr.
38
JAPTI bo sofinanciral 20 skupinskih sejemskih nastopov v tujini

JAPTI - Javna agencija Republike Slovenije za podjetništvo in tuje investicije bo v letu 2010 delno ali v celoti financirala skupne sejemske nastope podjetij za 20 mednarodnih sejmov v tujini.


 

Namen dejavnosti sejemske predstavitve je omogočiti slovenskim podjetjem prodor na tuje trge s pomočjo predstavitve na sejmih ali razstavah v tujini, kakor tudi splošno promocijo slovenskega gospodarstva.

Ciljna skupina so slovenska podjetja, ki so se odločila za izvoz oziroma že izvažajo in širijo svoje poslovanje na tujih trgih.

Ministrstvo za gospodarstvo preko JAPTI podpira skupinske sejemske nastope slovenskih podjetij na izbranih sejmih v tujini na podlagi izraženega interesa gospodarstva in sicer v obliki zakupa skupnega razstavnega prostora.


Seznam skupinskih sejemskih nastopov